Cookies na webu nemáme.
Informujeme uživatele webu, že naše stránka nepoužívá žádné soubory cookies.  
Beru na vědomí

Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Dotazy

 

V této rubrice budou zveřejňovány vaše názory, připomínky či kritika na činnost agentury nebo jednotlivců v ní působících, dále pak i ohlasy na realizované akce. Přivítáme i nové náměty, nápady, případně i pomoc v budoucí práci. Všechny texty budou uveřejňovány anonymě nebo pod zkratkou jména např. (J. T.), bez jakékoli cenzury ze strany agentury. Nepřípustné jsou pouze vulgarismy. Za jejich obsah agentura nepřebírá odpovědnost a považuje za svobodné vyjádření myšlenek a názorů. Dopisování do této rubriky je možné jak elektronickou poštou, písemě na adresu agentury nebo faxem na číslo: 495261411. Na každý ohlas či názor bude agentura pravidelně odpovídat.
Na anonymní či na dotazy bez zpětného kontaktu nebude též odpovídáno.

Jméno:
E-mail:
Dotaz /
připomínka:
 

10.2.2009

 
14.11.2008

Dne 14.11.2008 byl z www.modelagencyddhk.cz

Přispěvek do diskuse: Byla jsme na vasi akci v Adalbertinu v HK. Bylo to neco uzasneho! Rikala jsme si, ze se musim jit podivat na vase stranky. Ted jsem si cetla dotazy a pripominky, ktere tu jsou. S nekteryma vecma souhlasim a jsem opravdu rada, ze neco takoveho je. Nejvic mi udelala radost veta: "U mě má každý slušný člověk dveře otevřeny." Pne Tomku ste opravdu velkorysy clovek.Jsem rada, ze divky a ostatni kteri by to chteli zkusit muzou za vama prijit.... Dekuju!

- Aja

Moc děkuji. Každý takový příspěvek mne neustále přesvědčuje že moje práce není zbytečná. O.T.

 
11.11.2008

Dobrý den,
včera jsem byla poprvé na módní přehlídce v Adalbertinu pořádané Vaší agenturou a musím říci, že jsem byla naprosto nadšená! Bylo to opravdu úchvatné a přeji Vám moc úspěchů při dalších přehlídkach. Určitě se stanu věrným návštěvníkem.

S pozdravem

Vendula
- Vendula

Děkuji,děkuji a ještě jednou děkuji. Každá takováto slova člověka potěší. Jsem rád že si někdo práce agentury váží a že akce které dělá nejsou zbytečné,že dokaži potěšit i ostatní. Vážím si slečno vašeho názoru alespoň vím že moje práce není zbytečná. Věřím že Vás přehlídka i inspirovala, určitě bylo z čeho vybírat. S pozdravem Otto Tomek - www.modelagencyddhk.cz

 
31.5.2008

Jmeno: Lukáš

Přispěvek do diskuse: Dobrý den pane Tomek.Opravdu si Vás vážím za to,co děláte.Dáváte lidem možnost pohybovat se ve "světě" modelingu i přesto,že to nejsou žádné hvězdy.Touto cestou také plníte některým lidem,kteří si to chtějí v životě zkusit jejich sny,aby byli alespoň šťastní.Já patřím také mezi tito lidi,kteří by to chtěli třeba jednou zkusit.Nejsem sice žádný svalovec,ale jsem štíhlý a prý i pohledný muž.Taky jsem se chtěl zeptat,kdy je nějaký konkurz,na který by jsem mohl s odvahou přijít?A jaké by jsem měl splňovat podmínky,aby to vůbec se mnou mělo cenu?A jinak bych Vám chtěl poděkovat a zároveň říci,že se mi Vaše modelingové akce,modelky,nápady atd. líbí.Jen tak dál...a mnoho úspěchů!:oD

Milý Lukáši!! Děkujeme Ti za Tvůj názor,velmi si ho vážíme a budeme velmi rádi když naší agentuře zachováš přízeň. Otto Tomek a Renáta Petráňková

P.S. Nový konkurz bude vyhlášen v měsíci záři,tak pokud dostaneš odvahu můžeš přijít a zkusit štěstí.Stačí si ohlídat naše webové stránky.

 
30.11.2007

Přispěvek do diskuse: Dobrý den.SUPER! Pane Otto, klobouk dolů - opravdu. Líbí se mi, co děláte i ta Vaše podpora transplantace kostní dřeně je opravdu ušlechtilá věc. Opravdu si Vás vážím za to, co děláte. Dáváte lidem možnost pohybovat se ve "světě" modelingu i přesto, že to nejsou žádné hvězdy. Plníte touto cestou některým lidem jejich sny a to je (si myslím) v dnešní době důležité, aby lidé byli na tomto světě aspoň trochu šťastní. Patřím také mezi tyto lidi, kteří by to chtěli aspoň jednou v životě zkusit. Kulturista žádný nejsem, jsem štíhlý a snad prý i pohledný, ale já vím, že zde lidé nemusí být nejkrásnější a to se mi na Vás líbí. Můžete mi prosím napsat, kdy bude nějaký konkurz a já snad do té doby najdu odvahu a příjdu na něj. A ještě bych se chtěl zeptat, musím se tam vslékat do spodního prádla? (já netoužím být nějakým super modelem ani jezdit někam do zahraničí a o peníze už mi vůbec nejde. Byl by to prostě hlavně můj koníček. Přeji mnoho úspěchů :o)

- Radek

Milý Radku! Velice si vážíme Tvého názoru a děkujeme Ti.

 
21.8.2006

Ja si myslim,ze 90% modelek,jsou krasny holky.. Mozna nemaj 180cm a miry SOMALCU,ale o to jsou hezci. Skoda, ze neni vice akci od Vasi agentury, vazeny pane Tomku. Hodne stesti a hodne nadsencu.
Zuzka

Milá Zuzko!!
Jsem moc rád,že se Ti naše děvčata líbí.Myslím že krása není jen v tom obalu ale hlavně uvnitř každého člověka,to jaký má charakter a třeba i vztah k práci.Na co bude krásná modelka,když v té hlavě nebude nic mít a o pracovitosti ,nemůže být ani řeč.Bohužel ,těch je ale většina. K těm akcím ,Ti mohu pouze zdělit toto.I já sám bych byl moc rád,kdyby se mi podařilo připravit těch akcí více.Ale bohužel jsme v HK a to je region vyznačující se především ohromnou hladovostí a konzervativností ke všem akcím typu " módní přehlídka".Nikdo ,moc nechce na tyto akce přispívat i když jsou určeny na charitativní účel.A podle informací ,nejen od našich klientů ,je to svatá pravda.Také mě to mrzí.Ale věř mi že nikdy nebudu dělat to, že polezu někomu do zadku nebo chodit v předklonu jenom proto abych mohl uskutečnit nějakou akci ,tak jako to dělá jedna nejmenovaná rádoby konkurence,na to jsem příliš pevný v kolenou.Celý život se držím zásady že všeho dosáhnu vlastní pilí,bez zneužívání svých známých , příbuzenstva a podobně.Určitě víš, co tím myslím. Ještě jednou Ti děkuji za Tvoji přízeň a budu se těšit na Tvoji případnou návštěvu naší módní přehlídky.

S pozdravem
Otto Tomek
majitel agentury

 
3.8.2006

Chtěla bych se jenom zeptat,kdybych měla zájem o to být ve vaší agentuře ,,modelkou" , co předchází předvádění na přehlídkách?Nějaký kurz abych uměla ,,chodit" nebo něco podobného? A je pak třeba navštěvovat agenturu třeba jednou týdně na ,,trénink"...?
Děkuju za odpověď.

Pája

Milá Pájo!
Ptáš se na co se ptá většina lidí se zájmem o modeling!Pokusím se Ti tedy odpovědět pokud možno stručně. Tak za prvé pokud nemáš žádnou zkušenost s předváděním(myslím tím na mole)je třeba se velmi mnoho věcí naučit tak aby jsi později na mole všechno zvládla tak jak je všeobecně požadováno.Podotýkám že né každý to může učit. Nejdříve je nutné se vůbec naučit dobře chodit na vysokém podpatku min 7 - 10 cm v pevně uzavřených lodičkách,k tomu se musíš naučit vnímat rytmus hudby a samozřejmě pohyb těla.A můžu Tě ujistit že to není vůbec nic jednoduchého,ba naopak.Spoustě děvčat to trvá velmi dlouho než to zvládnou v požadované kvalitě. Později přichází vyuka prostorové choreografie a důležitou součástí je i naučit se předvádět vybrané doplňky jako jsou např.deštník,kabelky,sako nebo kabát,brýle,rukavice a podobně.Je toho prostě hodně co musíš zvládnout. Kdo tvrdí že stačí jen přirozený talent a slíbí Ti molo hned tak lže a vědomě tě bude poškozovat. V naší agenturře probíhá vyuka nových manekýnek dvakrát do roka a to Letní a Zimní ročník jeden začína v únoru a končí v červnu a druhý začíná v září a končí v únoru.Je to přesně 129 vyukových hodin za které to vše co jsem Ti napsal musíš zvládnout.V průběhu ročníku dostáváte domácí úkoly a různá zadání která musíte zvládnout protože jsou důležitou součástí v práci každé manekýnky. Ročník je vždy zakončen závěrečnými zkouškami jako u maturity ústní ,písemné a praktické a to před nezávislou porotou.Nakonec získáváš oficiální potvrzení o absolování školy s výslednou známkou Po ukončení se stáváš součástí agentury a to jak často si příjdeš z opakovat techniku je jen na Tobě.Myslím že ideální by bylo ,pokud máš zájem je možné se zúčastnit konkurzu v prvním týdnu v září,kde se dozvíš více informací Budu se na Tebe těšit

S pozdravem
Otto Tomek

 
3.8.2006

Vaše agentura se mi nezdá jako špatná,ale nějaké připomínky by se tu našli. Jen pro mou informaci by mě zajímalo kolik Vaše modelky berou za přehlídku? Nebo je to podle firmy a počtu modelů?myslim si,že fotky Vašich žáků by měli vipadat profesionálněji! Ale Vaše přehlídky jsou skvělé.občas i dobře slaďené je dobrá i choreografie,ale z mého pohledu diváka se mi zdá,že některé a nekteří tu choreografii nezvládají, ale když ji budete věnovat více času bude to SKVĚlÉ!!! Fandím Vám i Vašemu kolektivu!!

Lůca

Milá Lucko!!
Jsem moc rád že se ti naše agentura nezdá být špatná.Tvého příspěvku do fóra si samozřejmě vážíme. Pokusím se odpovědět na Tvé otázky,i když mám pocit že už jisté informace máš a nyní si to pouze ověřuješ. Budiž.Naše děvčata jsou honorována především spravedlivě,a to podle toho jaký ty oděvů předvádějí,dále pak podle počtu vstupů které v průběhu módní přehlídky mají.Tím si samy ovlivňují výši svého honoráře,hlavně svoji aktivitou a přístupem k nácvikům choreografie a podobně.Je toho docela dost co ovlivňuje jejich honorář. Samozřejmě výši Ti nemohu przradit protože je to vnitřní záležitost agentury,ale orontačně Ti mohu sdělit že ta částka je něco mezi 300 - 1000,- Kč za hodinu.Jinak mám radost že se Ti naše přehlídky líbí,bohužel to nekoresponduje s tím předcházejícím názorem na který jsem odpovídal.Ale taky názor a každý na něj má právo,a já ho nikomu neberu.Musím s Tebou bohužel souhlasit v jedné věci a je vidět že jsi pozorná divačka a všimla jsi si že některé manekýnky opravdu některé věci nezvládají tak jak by měli,bohužel jedna a také jediná příčina je v tom že ačkoliv by měli věnovat nácviku více času tak se vymlouvají apod a podle toho to pak zvládají. Ale neboj i oni to poznají na svém honoráři a jsem přesvědčen že správnou odměnu si zaslouží jen ten kdo odvádí dobře a profesionálně odvedenou práci,s tím se mnou jistě souhlasíš.A tom se nic u naší agentury měnit nebude,a také nikoho nenutím aby v mé agentuře působil.Co se týká fotografií,neříkám že něktré by si zasloužily předělat ale opět je to na děvčatech,oni musí nahlásit termín kdy a já rád tyto fotografie přefotím.Jinak žádná z fotografí není počitačově upravována.To je jedna z věcí keré odmítám a nikdy dělat nebudu. Fotografie na kterých každý vypadá jak vosková figurína v múzeu se mi opravdu nelíbí.Takže milá Lucko ještě jednou ti děkuji za názor a budu potěšen když i nadále nám zachováš přízeň a pokud náhodou i ty sama nejsi třeba i zklamaná bývalá manekýnka tak můžeš kdykoliv přijít a já myslím že nějaká šance by tu byla.U mě má každý slušný člověk dveře otevřeny.

S pozdravem
Otto Tomek
majitel agentury

 
30.6.2006

Vaše agentura je dobrá jen půl na půl. Je asi nejlepší v Hradci Králové, jenže to je asi tak všechno. Vaše manekýny nejsou ani tak moc pěkný (neříkám že žádná). A chtěla bych se zeptat, jestli vaše agentura pracuje se zahraniční agentura, a jestli tam posíláte svoje modelky. Neberte ve zlém že se mi vaše agentura moc nelíbí. Děkuju

Barča

Milá Barčo!
Tvůj příspěvek do diskuse rozhodně ve zlém neberu. Právo na vlastní názor máme všichni. Nerozumím však Tvému postoji v otázce že jsme dobří tak půl na půl a přitom píšeš že jsme nejlepší v HK, to je zvláštní viď.To, zda jsme nejlepší nemohu posuzovat já, ale opravdu spíše ti druzí. Jsem přesvědčen že každý je v něčem lepší a v něčem horší. Ale samozřejmě že i já raději slýchám pozitivní názory na naší agenturu.Co se týka vzhledu našich manekýnek ,nemyslím si že by naše děvčata byla v něčem méně hezčí než ostatní. A hodnotit je pouze podle fotografií to nejde. Příjď se na ně někdy podívat do agentury a myslím že Ty sama změníš názor. K Tvému poslednímu dotazu odpovídám asi toto. V současné době žádnou naší manekýku do zahraníčí neposílám i když netvrdím že několik nabídek na spolupráci evidujeme,ale to je otázka další vzájemné komunikace. Pokud máš Ty osobně zájem věnovat se této práci rád Tě v naší agentuře přivítám.

S pozdravem
Otto Tomek
majitel agentury

 
28.6.2006

Dobrý den. Četla jsem dotazy a často se v nich psalo o postavě. Myslím si, že každý člověk je něčím vyjímečný a zajímavý a nejsou ošklivý lidé, někteří jsou pouze neupravení. Je to pohlazení na duši, když někdo napíže, že se mu líbí normální holky a ne vyzábliny. Myslím si, že máte správný názor. Už mnohokrát jsem přemýšlela o konkurzu. Možná, že bych to zkusit mohla. Předpoklady pro přijetí máte vhodné. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli se něco platí. Děkuji

Terka

Milá Terezo!
Na Tvůj příspěvek do diskusního fóra již není třeba odpovídat myslím že v předcházejících dotazech jsem na něj již několikrát odpovídal,a tak se nebudu opakovat.Tvého názoru a postoje k těmto otázkám si já osobně nesmírně vážím a je vidět že jsi naprosto normální a rozumně myslící mladá slečna.K Tvému dotazu ohledně konkurzu . Myslím že Ti nic nebrání aby jsi se přišla ukázat a výběrového řízení zůčastníla, je to jen a jen na Tobě.Rozhodně se na Tebe budu těšit a rád Tě přivítám v kolektivu naší agentury. Předběžné informace už jsou na našich stránkách v rubrice"připravované akce".

S pozdravem
Otto Tomek
majitel agentury

 
25.6.2006

Dobrý den. Vaše agentura semi velice líbí. Bohužel jsem ještě neměla tu možnistít se podívat na vaši přehlídku, ale určitě se příjdu podívat. Chtěla bych se zeptat, jestli vaše modelky a modelové jezdí také předvádět do zahraničí. Děkuji moc. Nashledanou

Anastázie
BBrokolice

Milá BB
Jsem velmi rád že se Ti naše agentura líbí. Určitě Ti mohu doporučit aby jsi se někdy opravdu přišla podívat na naši módní přehlídku které naše agentura organizuje. Již nyní se chystá MP pro sezónu Podzim - Zima 2006,která bude v listopadu. Určitě když budeš chtít můžeš pravidelně sledovat naše www stránky,kde bude více informací. Na druhou část Tvého dotazu Ti mohu odpovědět pouze toto. V současnosti naše agentura žádnou ze svých děvčat do zahraničí neposílá předvádět. A mám obavy že i díky svému vzrůstu by většina neměla velkou šanci.V zahraničí je žádána min. výška od 173 cm a to převážná část našich děvčat nemá.To se však netýká pohybových dispozic, v tom jsou plně konkurenceschopné.Těším se na tvou přítomnost na naší přehlídce a tám uvidíš.

S pozdravem
Otto Tomek
majitel agentury

 
25.5.2006

Dobry den,musim rict ze cela Vase agentura i modni prehlidky ktere organizujete se mi moc libi,na jedne jsem byla a mile me prekvapila.take si myslim ,ze pro vsechny zeny je velmi potesujici to,ze mate ve sve agebture \"normlani\" a ne super krasne zeny 90,60,90.jsem rada ,ze ukazujete ze se modeling da delat i jinak.proto bych se chtela zeptat ,zda bych se u vas mohla i ja zaregistrovat a jak.preji velke uspechy a pekny den.

Miska
M.e.ll.i.s

Milá MELLIS
Moc Ti děkuji za Tvůj příspěvek do diskusního fora. Jsem velice potěšen že se ti naše agentura i módní přehlídky moc líbí a doufám že naší příznivkyní zůstaneš i do budoucna. Třeba i jako aktivní budoucí manekýnka naší agentury.( Kdo ví?) To záleží jen a jen na tobě a tvém zájmu. Kontakt na agenturu je k dispozici. Každopádně nemusíš mít strach že by se něco změnilo ve strategii propagace módy na manekýnkách.I nadále budeme propagovat módu přesně takovou jaká je ve skutečnosti a né jakou mě předlkládají různé typy časopisů,to jest na anorektických vyzáblinach či něčem podobném. Toho je všude kolem nás už dost a skutečnost se realitou pouze míjí. A to naše agentura dělat nebude.To mohu slíbit. Jsem však rád že nejsi jediná s tímto názorem který jsi psala a opravdu jsem přesvvědčen že modeling se dá dělat jinak a bez diktátu jiných pochybných agentur,kterých je všude dost a dost a myslí si že jsou ti nejlepší. ( NEJSOU )

S pozdravem
Otto Tomek
majitel agentury

 
4.1.2006

Pane Tomku v některých bodech s vámi souhlasím.Je pravda, že né všechny modelky jsou \"krásné\".Ale záleží co si pod tímto pojmem představíme. Většina lidí si představí jak říkáte modelky z časopisů. Proto se zastávám vašeho názoru dát šanci i jiným. Ale je také pravda, že některé fotky jsou slabší. Soudím jen podle toho jak to na mě zapůsobilo. Proto se prosím nezlobte jestli jsem vaši agenturu něčím urazila. Někdy je dobré vědět i názor druhých.

S pozdravem Petra

Milá Petro!
Jak jsem již psal, vážím si každého názoru a příspěvku do diskuze. Rozhodně jste neurazila mne a myslím, že ani agenturu. Právo na vlastní názor máme všichni. A né vždy musíme souhlasit s tím, co hlásají druzí. Každý názor je pro naší agenturu přínosem. Děkuji.

S pozdravem
Otto Tomek
majitel agentury

 
15.11.2005

Líbí se mi Vase odpovedi. Nabyl jsem z ní dojmu, ze vite, co delate. Byl jsem na jedne Vasi prehlidce a podle meho laickeho nazoru byl kazdy, kdo vkrocil na molo neuveritelny, kazdy byl necim zajimavy. Me se to proste libilo. Mozna nejsou ve Vasi agenture nejkrasnejsi lide na svete, ale jsou to lide zajimavi, neumeli a zivi, stejne jako vetsina lidi, ktere znam. Nechapejte to prosim jako urazku, ale v obleceni, ktere predvadeli Vasi modelove na jiz zminovane prehlidce, si umim predstavit i sebe. Takove obleceni bych si koupil(kdybych na to mel:). A o tom to podle me je. Jak jsem rekl, libi se mi Vase prace, libi se mi, ze davate lidem sanci.

S pozdravem Tomas

Milý Tomáši!
Za takovýto příspěvek do diskuzního fóra Ti velmi děkuji. Jsem přesvědčen, že tento tvůj názor sdílí většina návštěvníků našich přehlídek. Nechci a nikdy nebudu na molo upřednostňovat sice možná krásné ale anorektické vyzábliny jenom proto, že mě o tom přesvědčují v televizi, pochybných časopisech, rádoby modelingové agentury apod. Nechci být dalším, kdo způsobuje mindráky obyčejným děvčatům a ženám, případně i mužům. Rozhodl jsem se předvádět módu takovou jaká opravdu je a ze svých zásad nehodlám ustupovat. Ať si každý dělá a říká co chce, ale do své práce si nenechám nikým zasahovat. Vím a je velmi pravděpodobné, že opravdu nemám ta nejkrásnější děvčata, ale módní přehlídka je především o módě, módních trendech a pak teprve o kráse těla. Tak to bylo, je a vždy bude. Prostě jak o tom Tomáši píšeš: "O tom to je"! Ještě jednou Ti děkuji za Tvůj názor a budu se těšit na Tvoji návštěvu naší přehlídky.
P.S.: Na to oblečení, které naše agentura předvádí by jsi určitě měl.

S pozdravem
Otto Tomek
majitel agentury

 
8.11.2005

Hele vy přijímáte úplně všechny lidi co k Vám přijdou?...No a to včera 15. setkání s módou celkem dobré, ale třeba moje kamarádka tam byla jen jednou a to bylo vše...škoda...Jinak celkem dobré...

Jujky

Milá Jujky!
Děkuji Ti za Tvůj názor na naše "Setkání s módou". Musím Ti ale zdělit, že hele opravdu každého do agentury nepřijímám. I přesto zastávám názor, že skusit to mohou téměř všichni, tak je určitým způsobem důležitý dobrý pohybový talent a hudební sluch. Bez těchto věcí to opravdu nejde. Bohužel tyto schopnosti každý nemá, i když dají se osobní pílí naučit. Z těchto důvodů opravdu každého nepřijímám. Ale lidem, kteří chtějí něco dokázat nejen sobě ale i druhým tu šanci rád dám. Jsem potěšen, že se Ti přehlídka líbila a určitě se přijď podívat na další.

S pozdravem
Otto Tomek
majitel agentury

 
8.11.2005

Vaše včerejí přehlídka byla docela na úrovni dokonce se mi i líbila. Jediné co bych opravdu pozměnila je místo konání. Velký sál Adalbertina je sice velký, ale lidí se tam vejde opravdu málo, kdyby jste se přestěhovali do Aldisu jistě by Vám přišlo i více lidí. Z mého valstního pohledu je Vaše agentura na velice dobré cestě k úspěchu, přeji mnoho dalších takových přehlídek a hodně těstí do budoucna.
PS:Uvažujte o tom Aldisu.

Alena V.

Milá Aleno!
Moc mě těší, že se Vám přehlídka líbila. Z každého takového hodnocení mám upřímnou radost, protože vím, že všechna práce která je v přípravě těchto akcí nutná není zbytečná a že jsou lidé, kteří si jí dokážou vážit. Opravdu Vám velmi děkuji. Bohužel co se týká prostor, ve kterých tyto akce organizuji, je zatím nemyslitelné, aby došlo k přemístění do Aldisu. Zaprvé je to o ceně nájmu, která je nesrovnatelně vyšší než v Adalbertinu. Zadruhé, Aldis je moderní, téměř nádražní hala a já se přiznám, že zastávám názor, že módní přehlídka patří do míst a prostor, které jsou v určitém, možno říci až divadelním, stylu. Přehlídka tak působí na každého návštěvníka více osobněji. Záleží mi na tom, aby se všichni, kteří sedí v hledišti cítili dobře jako při divadelním představení. Chci podotknout, že neusiluji za každou cenu o počty návštěvníků. Myslím, že i těch téměř 500 lidiček je docela dost, i když vím, že do toho Aldisu se lidí vejde více. Vždy mi především záleželo na tom, aby se diváci bavili, odnesli zážitky a v neposlední řadě inspirovali krásnou nositelnou módou. Na závěr děkuji za přání k úspěchům a určitě se přijďte podívat na další "Setkání s módou".

S pozdravem
Otto Tomek
majitel agentury

 
9.10.2005

Dobrý den! Četla jsem vzkaz od jisté osoby, která si dovolila kritizovat práci mnoha lidí z Vaší agentury. Myslím, že Vaše práce dokáže potěšit mnoho lidí. Nejen diváků, ale i Vaše manekýnky a modely. Zvláště strší ženy, které by jinde neměly uplatnění, mohou u Vás prokázat, že i ony jsou krásné. Berete lidi takové, jací jsou a jak se prostě narodily a to je správné! Vždy každý má alespoň nějaký nedostatek. A i ženy v publiku asi rády vidí, že modelka může být i "obyčejný" člověk a né kráska 90, 60, 90. Přeji Vám mnoho štěstí ve Vaší krásné práci.

anonymous

Vážená neznámá!
Předem děkuji za Váš příspěvek do diskuze. Vždy mě potěsí kladná reakce na naše akce ale i na naši práci. Samozřejmě, kritice se neubráním, ale musí být objektivní a podložená reálnými případy. Velice si vážím lidiček, kteří dokáží ocenit a vážit si práce druhých. Tímto Vám samozřejmě děkuji za celý kolektiv agentury. Takovéto příspěvky vždy dokáží posílit sebevědomí všech členů, což je v této práci velice důležité. Za sebe Vám mohu slíbit, že vše o čem hovoříte je zároveň mé osobní přesvědčení za kterým si budu za všech okolností stát. Co se týká zmíněného anonymu, byla důvodem mé odpovědi na něj pouze ta okolnost, že je plný lži, zášti a závisti bohužel silně zamindrákované možná rádoby modelky. A já jsem příliš spravedlivý, abych nechal náš kolektiv děvčat, chlapců i dětí někým hrubě urážet. Na závěr i já Vám přeji hodně štěstí v osobním životě i v práci. Určitě si nenechte ujít některou z příštích akcí naší agentury. Rádi Vás přivítáme.

S pozdravem
Otto Tomek
majitel agentury

 
2.10.2005

Agentura docela ujde až na nějaké vyjímky, ale byla jsem na jedné z vašich přehlídek a musím říct že tedy nic moc. Myslím, že máte na víc než na stísněné prostory Adalbertina. A těch přehlídek také nemáte moc, zkuste to více propracovat a bude se na co dívat.

D.T.

Milá D.T.
Jsem rád že naše agentura alespoň ujde. Já myslím že po 16ti letech nasbíraných zkušeností to Vaše hodnocení mohlo být vyšší. Vždyť jsme jediná profesionální agentura ve VČ kraji a konkurovat všem těm diletantům, kteří si na momdelingu jen přivydělávají opravdu není jednoduché. Těší mě, že jste byla na jedné z našich přehlídek. Škoda jen, že jich nebylo více, aby jste mohla hodnotit i kvalitu módní přehlídky a ne jen prostory v kterých se konala. Na tuto otázku jsem již odpovídal v jednom příspěvku, tak se již nebudu opakovat. Jen jednou větou: "Je to o penězích!". A já se přiznám, že než abych platil velké peníze za pronájem sálu v Aldisu, tak radši předám tyto ušetřené peníze primáři Nadace, kterou již šestým rokem podporujeme. Jak jistě víte. Doufám, že Vám moje vysvětlení bude stačit. Co se týká počtu módních přehlídek, máte v jednom pravdu, opravdu jich není podle mých představ. Ale bohužel agenturu vedu pouze já sám a tak i kdybych chtěl připravit další, tak nemám jak. Nemohu být na deseti místech najednou a den také má jen 24 hodin. Samotného mě to mrzí, ale dokud nebudu mít opravdového zájemce a pomocníka o práci v agentuře nebude reálné, aby těchto velkých přehlídek bylo o něco více. I když projektů mám mnoho, jen je realizovat. Samozřejmě připravit módní přehlídku na objednávku nebo zajistit třeba hostesky to problém není, to se zvládnout dá. Pokud by jste Vy sama měla zájem tak se určitě můžete s agenturou kontaktovat a já Vás rád přivítám.

S pozdravem
Otto Tomek
majitel agentury

 

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
Výstava - Žena 2020 Pardubice

23.9.2020 Zajištění módních přehlídek 

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.