Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Aktuality

 

41.Setkání s módou

26.11.2018

Již 41 ročník naší tradiční akce Těšíme se na vaší návštěvu. Vstupenky na informačním centru jsou již k dispozici.   

Více informací
 
 

Konkurz do 13.ročníku dobové soutěže

9.11.2018

Agentura vyhlašuje Konkurz do 13. ročníku vědomostní dobové soutěže " Královna věnného města Hradce Králové " Přihlásit se mohou i dívky z těchto měst  - Hradec Králové,  Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Jaroměř, Nový Bydžov, Polička. Mělník, Vysoké Máto a Chrudim.Přihláška ke stažení zde v aktualitách. 

Více informací
 
 

CASTING - Nové tváře agentury

4.3.2018

  Opět po půl roce nově vyhlašujeme Casting na doplnění agenturní databáze o nové modelky a modely. výška od 160 cm - mimo dětských modelů do 185 cm věk  od 4 let do 35 let  postava - různé typy      https://www.facebook.com/modelagencyddhk/ 

Více informací
 
 

Konkurz do 12.ročníku dobové soutěže

4.3.2018

Přijďte  na konkurz do jedné z nejprestižnější soutěže v ČR. Dokažte sobě i druhým co ve vás je. Vítězka bude po finálovém večeru reprezentovat oficiálně především naše město Hradec Králové

Více informací
 
 

Měsíčník OC Atrium

31.12.2017

Agentura obnovila po 7 letech vydávaní Informačního bulletinu pro Obchodní centrum ATRIUM  Publikovat své názory na toto téma a zapojit se do jeho tvorby můžou všichni, kteří o to projeví zájem,  ti kteří tomu budou chtít věnovat svůj čas,zvládají spisovnou češtinu a sloh a nebude jejich jediným motivem k práci finanční odměna. Vše je na provizní zprostředkovatelskou smlouvu.Hledáme zájemce na pozici  externího redaktora /ky,grafika/čky  inzertního poradce    Hledáme nové redaktory Jestliže Vás baví psát články a máte širokou slovní zásobu, budeme rádi, když nás kontaktujete na adresu agentury Možná hledáme právě Vás!  

Více informací
 
 

Hledáme modelky

31.12.2017

Agentura hledá modelky na umělecké fotografie. Máte-li zájem, neváhejte nás kontaktovat. Ukázky uměleckých fotografií najdete pod následujícím odkazem. Obrazové fotografie " AKTY " - autor: Otto Tomek 2007 / autorská práva vyhrazena /všechny obrazy jsou prodejné,cena dohodou dle formátu a použitého rámu.

Více informací
 
 
 

Hledá se taneční choreografka

31.12.2017

Agentura D&D z pracovních a organizačních důvodů hledá k trvalé spolupráci choreografku/fa výrazového tance,baletu případně i disco tanců.Bližší informace na tel.čísle agentury . ( VELMI NUTNÉ)

 
 

Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017

Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

Více informací
 
 

Vyhledávač nových tváří

31.12.2017

Agentura hledá zájemce na pozici vyhledávače nových tváří (scout). Za každou novou tvář provizní odměna.

 
 

CASTING - Nové tváře agentury

16.6.2017

Aktuální casting v měsíci červnu.

Více informací
 
 

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
41.Setkání s módou

26.11.2018 Již 41 ročník naší tradiční akce Těšíme se na vaší návštěvu. Vstupenky na informačním centru jsou již k dispozici.   

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.