Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Aktuality

 

Konkurz do 12.ročníku dobové soutěže

4.3.2018

Přijďte  na konkurz do jedné z nejprestižnější soutěže v ČR. Dokažte sobě i druhým co ve vás je. Vítězka bude po finálovém večeru reprezentovat oficiálně především naše město Hradec Králové

Více informací
 
 

CASTING - Nové tváře agentury

4.3.2018

  Opět po půl roce nově vyhlašujeme Casting na doplnění agenturní databáze o nové modelky a modely. výška od 160 cm - mimo dětských modelů do 185 cm věk  od 4 let do 35 let  postava - různé typy      https://www.facebook.com/modelagencyddhk/ 

Více informací
 
 

Měsíčník OC Atrium

31.12.2017

Agentura obnovila po 7 letech vydávaní Informačního bulletinu pro Obchodní centrum ATRIUM  Publikovat své názory na toto téma a zapojit se do jeho tvorby můžou všichni, kteří o to projeví zájem,  ti kteří tomu budou chtít věnovat svůj čas,zvládají spisovnou češtinu a sloh a nebude jejich jediným motivem k práci finanční odměna. Vše je na provizní zprostředkovatelskou smlouvu.Hledáme zájemce na pozici  externího redaktora /ky,grafika/čky  inzertního poradce    Hledáme nové redaktory Jestliže Vás baví psát články a máte širokou slovní zásobu, budeme rádi, když nás kontaktujete na adresu agentury Možná hledáme právě Vás!  

Více informací
 
 

Vyhledávač nových tváří

31.12.2017

Agentura hledá zájemce na pozici vyhledávače nových tváří (scout). Za každou novou tvář provizní odměna.

 
 

Hledáme modelky

31.12.2017

Agentura hledá modelky na umělecké fotografie. Máte-li zájem, neváhejte nás kontaktovat. Ukázky uměleckých fotografií najdete pod následujícím odkazem. Obrazové fotografie " AKTY " - autor: Otto Tomek 2007 / autorská práva vyhrazena /všechny obrazy jsou prodejné,cena dohodou dle formátu a použitého rámu.

Více informací
 
 
 

Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017

Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

Více informací
 
 

Hledá se taneční choreografka

31.12.2017

Agentura D&D z pracovních a organizačních důvodů hledá k trvalé spolupráci choreografku/fa výrazového tance,baletu případně i disco tanců.Bližší informace na tel.čísle agentury . ( VELMI NUTNÉ)

 
 

CASTING - Nové tváře agentury

16.6.2017

Aktuální casting v měsíci červnu.

Více informací
 
 

Konkurz do 11.ročníku dobové soutěže

3.3.2017

Agentura vyhlašuje Konkurz do 11. ročníku vědomostní dobové soutěže " Královna věnného města Hradce Králové " Přihlásit se mohou i dívky z těchto měst  - Hradec Králové,  Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Jaroměř, Nový Bydžov, Polička. Mělník, Vysoké Máto a Chrudim.Přihláška ke stažení zde v aktualitách. 

Více informací
 
 

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
CASTING - Nové tváře agentury

4.3.2018   Opět po půl roce nově vyhlašujeme Casting na doplnění agenturní databáze o nové modelky a modely. výška od 160 cm - mimo dětských modelů do 185 cm věk  od 4 let do 35 let  postava - různé typy      https://www.facebook.com/modelagencyddhk/ 

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.