Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Dívka roku - Oblastní kolo v Pardubicích

datum vložení: 7.2.2009
 

Pokyny k základnímu kolu soutěže „Dívka roku“ v Pardubicích -         místo konání: Dům dětí a mládeže Delta, Pardubice, Gorkého 2658 /Dukla/, 530 02 -         datum a čas: 7.2.2009 – dívky: sraz v 8:00hodin, začátek programu pro veřejnost v 16:00h -         průběh soutěže: prezence /doklad o věku 13-15 let – rodný list nebo nějaká průkazka s datem narození/, startovné 100,-, zkouška programu, test všeobecných znalostí, zručnost a dovednost – do 16:00 hodin -         program od 16:00 hodin: -         rozhovor s moderátorem na vylosované téma – v šatech na dané téma -         aerobik – max. 3 minuty ve skupinách s předcvičující – nacvičí dopoledne -         volné vystoupení – hra na hudební nástroj, tanec…. – max. 3 minuty -         módní přehlídka na téma: „Karneval v Riu“ -         S sebou: sportovní oblečení na aerobik, oblečení ve stylu Karnevalu v Riu na rozhovor a přehlídku – může být dvoje, věci na volnou disciplínu – oblečení, hudbu na CD, hudební nástroj /klavír a stojan na noty máme/ -         mezi jednotlivými disciplínami bude zábavný program pro veřejnost, proto pozvěte kamarádky, rodiče, prarodiče a vůbec všechny, kdo vám budou fandit /vstupné pro diváky a rodiče – 50,-/ -         do oblastního kola postupují 3 nejlepší dívky /+ jedna náhradnice/ -         dívky mohou soutěžit pouze v jednom základním a v jednom oblastním kole -         porota musí mít lichý počet členů, výsledky budou ihned zpracovávány a vyhlášení vítězek bude následovat hned po skončení soutěže -         tato soutěž není žádná „miss“ – soutěžící by měly být příjemné, milé, chytré a hezké dívky – a to jste právě vy!!!! -         veškeré dotazy vám ráda zodpoví: Mgr. Klára Jelinková, ředitelka DDM Delta Pardubice, tel. 466 301 010, 604 215 510, e-mail: jelinkova@ddmdelta.cz

 

Za naší agenturu nás bude v soutěži reprezentovat:

M. Skalická,D. Mudruňková, K. Pěnkavová, A. Francová, P. Vršťalová, M. Nosková


Galerie:

 

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
41.Setkání s módou

26.11.2018 Již 41 ročník naší tradiční akce Těšíme se na vaší návštěvu. Vstupenky na informačním centru jsou již k dispozici.   

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.