Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Příprava akce pro spol. AURA LINGERIE

datum vložení: 30.1.2009
 

Upozornění pro všechny dívky. V měsíci lednu bude realizována opět prezentační módní přehlídka pro společnost Aura Lingerie z Prahy. Výběr dívek bude opět pod dohledem majitelky společnosti p. Lolové. Termín bude upřesněn a realizace proběhne v HK. Předběžně je domluveno na konec ledna 2009. Vše bude s dostatečným předstihem potvrzeno. Již nyní je možné potvrzovat Váš zájem. Tentokrát je výběr otevřen i dívkám z jiných agentur.

 

Důležitá informace!!!!

Z důvodů že majitelka společnosti nedostala od spoluorganizátoru připravované akce dostatek finančních prostředku k její realizaci,  nebude tato akce bohužel  realizována. Všem zájemkyním o účast v konkurzu se omlouváme.

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
41.Setkání s módou

26.11.2018 Již 41 ročník naší tradiční akce Těšíme se na vaší návštěvu. Vstupenky na informačním centru jsou již k dispozici.   

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.