Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Objednávka DVD a fotografií z MP a ze soutěže

datum vložení: 31.12.2014
 

Upozorňuji, že nahrávku na DVD z 26.  ročníku " Setkání s módou "  i z 5.ročníku soutěže " Tvář královského věnného města Hradec Králové "vám zajistí přímo zpracovatel, a to firma VIDEOSTUDIO  Pindur - tel. číslo: 603/274 473. Je nutné se hlásit jménem agentury. Termín a cenu si domluvte sami.

www.pindur.cz

 

 

Fotografie Vám zajistí - FOTO  Pavel Fišera

Veškeré fotografie jako datové soubory nebo vytisknuté jsou zpoplatněny, .... zdarma nic nefunguje ;o) někdo to zaplatit musí ;o/ V  galerii na mém  FB profilu již moc fotografií nepřibude, jedna datovka (diginegativ) je za 75,-Kč .... objednejte si po převodu zasláním náhledu z galerie na e-mail s adresou k následnému odeslání objednávky.

Tel: 607 169075

E- mail.: fotopavelhk@seznam.cz

 

 

 

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
41.Setkání s módou

26.11.2018 Již 41 ročník naší tradiční akce Těšíme se na vaší návštěvu. Vstupenky na informačním centru jsou již k dispozici.   

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.