Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Konkurz do 3. ročníku soutěže

datum vložení: 31.1.2009
 

Agentura připravuje konkurz ( doplňující neveřejné semifinálové kolo) do 3. ročníku soutěže "Tvář věnného města Hradce Králové". Tento konkurz se uskuteční dne 19.1. 2009 (pondělí), a to od 17,00 hod. v salónku v královéhradeckém Adalbertinu. Bližší informace k této soutěži a formulář přihlášky jsou k dispozici zde ( viz příloha 55.doc

 

 

Pravidla soutěže:

Porota v průběhu konkurzních semifinálových kol vybere a rozhodne, která z přihlášených dívek či žen postoupí do finálového večera jenž proběhne dne 20.dubna.2009 znovu ve velkém sále Adalbertina, kde se opět rozhodne která z vybraných dívek získá novodobý titul „ KRÁLOVNY“ Odměnou pro vítězku bude stejně jako v prvním ročníku to, že se stane „TVÁŘÍ“ města Hradce Králové, které bude dále reprezentovat ale získá i další hodnotné ceny, stejně jako ostatní finalistky. I tentokrát nejsou kritérii ve výběru např. výška či dokonalost postavy ale pozornost je více zaměřena zvláště na praktické dovednosti či znalosti z historie nebo historických událostí města Hradce Králové. Přihlášené dívky by měly pocházet přímo z Hradce Králové nebo z přilehlích obcí spadající do okresu HK.( není 100% podmínkou ) V rámci přípravy finálového večera bude zahájeno i veřejné hlasováni a to jak na stránkách agentury tak i na stránkách mediálního partnera internetového portálu www.hka.cz, kde bude možné dát hlas dívce, která vám je nejvíce sympatická. Toto hlasování však nerozhoduje o vítězce finálového večera ale  pouze o vítězce mediálního hlasování, které nemusí být totožné jako vyhlášení vítězky při finále, kde bude rozhodovat porota složená z partnerů akce. Přesto tuto dívku čeká hodnotná odměna.

Děkujeme.

 

Přihláška je též ke stažení na internetové adrese mediálního partnera: www.hka.cz

Soubory ke stažení:


Galerie:

 

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
41.Setkání s módou

26.11.2018 Již 41 ročník naší tradiční akce Těšíme se na vaší návštěvu. Vstupenky na informačním centru jsou již k dispozici.   

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.