Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Konkurz na obsazení MP

datum vložení: 22.3.2008
 

Dne 22.3. a 23.3. 08 proběhne na ZŠ Bezručova výběrové řízení na obsazení módní přehlídky ( 20. Výroční " Setkání s módou" ), které opět proběhne ve velkém sále Adalbertina. Konkurz je otevřen všem kmenovým manekýnkám  i manekýnům ale i modelkám od jiných agentur. Zahájení je  v 10,30 hod a ukončení ve 12,00 hod. S sebou  osobní reference ( foto,zkušenosti )zvláště modelky od jiných agentur a patřičnou obuv.

P.S. Termín MP bude zveřejněn v co nejzašším termínu  nebo přímo při konkurzu ,a to z důvodu ochrany proti neserioznímu jednání jisté nejmenované agentury.(Viz. zkušenost z loňského roku ) Děkujeme za pochopení.


Galerie:

 

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
41.Setkání s módou

26.11.2018 Již 41 ročník naší tradiční akce Těšíme se na vaší návštěvu. Vstupenky na informačním centru jsou již k dispozici.   

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.