Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Nabídka všem členům agentury

datum vložení: 5.3.2008
 

Dne 5.3.2008 od 9,00 hod do 15,30 hod.  proběhne kontraktačně prodejní akce obuvi a kožené galanterie v hotelu Černigov v kongesovém sále. Všem dívkám ,chlapcům  i dětem se nabízí možnost tuto akci navštívit a doplnit si tak stav své obuvi vhodné k přehlídkám.Spolupráci nám nabídla společnost Konsorcium TM. Pokud navštívíte tuto akci je možné se u této společnosti ohlásit jménem agentury a jmenem majitele agentury a  budete  mít možnost si z nabídky objednat nebo přímo nakoupit kvalitní koženou v čechách vyrobenou obuv. Obuv je velice kvalitní ,pěkná a rozhodně je z čeho vybírat.Společnost bude zastupovat přímo její majitel pan Žirovnický nebo paní Žirovnická.

Poznámka: obuv je v jiných( nižších ) cenových relacích, než jste zvyklí v obchodech

Tato akce se opakuje znovu až 9.září 2008

www.obuv-konsorcium.cz


Galerie:

 
 

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
41.Setkání s módou

26.11.2018 Již 41 ročník naší tradiční akce Těšíme se na vaší návštěvu. Vstupenky na informačním centru jsou již k dispozici.   

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.