Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Návštěva královny ve speciální škole DANETA

datum vložení: 9.12.2014
 
Dne 9.12.2014  navštívila Hradecká královna Eliška Rejča v rámci své předvánoční charitativní činnosti speciální školu Daneta.  Po přivítání  královny paní ředitelkou obešla královna se svými dvorními dámami a královským šaškem celý areál školy, kde dětem rozdávala nejen vánoční přání, čokoládové dukátky štěstí ale imnoho radostných úsměvů. Na závěr návštěvy předala škole jako dar  mnoho dětských hraček, které věnovala škole profesionální  produkční a modelingová agentura D&D z HK.

Galerie:

 

Eliška v Danetě:

 
 
 
 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
CASTING - Nové tváře agentury

4.3.2018   Opět po půl roce nově vyhlašujeme Casting na doplnění agenturní databáze o nové modelky a modely. výška od 160 cm - mimo dětských modelů do 185 cm věk  od 4 let do 35 let  postava - různé typy      https://www.facebook.com/modelagencyddhk/ 

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.