Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Móda Praha

datum vložení: 17.2.2006
 

Navštívili jsme mezinárodní výstavu Móda Praha.

Vyjeli jsme v 7 ráno. V týmu skládajícího se z Otto Tomka, Aleše Moravy, Kristýny Bendlové. Cesta drndala, auto nadskakovalo jako v džípu na safari. Na místo jsme dojeli v 11 hodin a 10 minut moc se nám tam líbilo.

Byly tam i naše známé firmy s kterými spolupracujeme jako např.: Bruno Banani, Luko, H-PLET Děčín a doufejme i budoucí LEMMAR s.r.o. Firma LEMMAR s.r.o. bude mít své nové modely na připravované přehlídce D&D98. Na spolupráci s ní se už moc těšíme. Paní nám řekla, že šijí od velikosti 34 až do 54 a to zajisté ocení spoustu normálně vypadajících žen jako my. Také nám prozradila, že to byla její první zkušenost a velmi se jí v Praze líbilo.

Paní Gabriela Urbanová z Bruno Banani nám prozradila trendy na léto.

In budou pestré všechny odstíny teplých barev, hlavně oranžové žluté a odstíny hnědé. Zpátky se také vrací vzory kuřecí stopa, skotské káro a maskáčovina, jednoduše řěčeno hodně barevné a vzorované pro muže i ženy.

Plavky na léto: by měly být odlišné od všech ostatních kovovými přívěšky a opět hodně teplé a barevné barvy.

Typické pro Bruno Banani je že v jedné kolekci se najde všechno od natělníčku, podprsenky i trička s čtyřmi druhy kalhotek aby si vybrala každá žena i muž odlišné postavy a mohly nosit set .


Galerie:

 
 
 
 
 

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
41.Setkání s módou

26.11.2018 Již 41 ročník naší tradiční akce Těšíme se na vaší návštěvu. Vstupenky na informačním centru jsou již k dispozici.   

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.