Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

33. ročník Setkání s módou

datum vložení: 10.11.2014
 

Tradiční a pravidelné setkání s módou a módními doplňky. I tentokráte v Atriu hotelu U královny Elišky.

 Informace k přehlídce :

 Zkouška modelů -  firma Villagio fashion , 4 seasons fashion, Silk studio, v pátek 7.11. odpoledne od 13 hod do 18 hod. Týká se to hlavně modelek a modelů z HK. Prádlo BB a Werso se bude zkoušet v sobotu na Mediu. Dojíždějící modelky a modelové veškeré zkoušky musíte zvládnou od 8 hodiny do nejdéle do 9,30 hod v sobotu 8.11. . Na zkoušky s sebou si vezmete jednak lodičky ( modelky) a šátek přes hlavu aby jste nic nezašpinily. Na každém obchodu se budete hlásit jménem a jménem agentury. Jinak první dva obchody jsou na Masarykově náměstí a třetí je v Albertu ( Kukleny) bývalá Hypernova. Každý si zkouší pouze jeden model oblečení. Jen modelové  si nazkouší 2 modely v Silk studiu.  Zkoušíte modely které vám budou přiděleny firmou. Prosím žádné okecávání zda se Vám to líbí či nikoliv. Firma rozhoduje o tom co budete prezentovat. Modelky povinně lodičky s sebou. Kdo je nebude mít  - na přehlídku zapomeňte. 

 Příprava a technické záležitosti týkající se přehlídky budou na nácviku mp v sobotu od 10 hodin do 13 hodin. Pokud se nedostavíte na přípravu k přehlídce , budete automaticky vyřazeni. V sobotu taktéž budete podepisovat smlouvy s agenturou, pokud nepodepíšete , budete vyřazeni. ( netýká se nováčků )

 Předvádět se bude :  Villagio fashion, Silk studio, 4 season fashion, Werso, Bruno Banani, Jana Drábková.

 

 Obsazení MP :

Martina Cejpová, Bára Pakostová, Nikol Šimerdová, Tina Applová, Lenka Klozová, Viktorie Kosová, Lenka Václavková, Lucie Linhartová,

Eva Křečková, Štěpán Dostálek, Petr Chromý, Natálie Štěpánská, Lucie Weinerová, Sabina Kačerová,Ladislav Zezula, Michal Dyntar 

 

POZOR !!!!! Důležité

 Dochází k malé změně ve zkouškách a to :

 Vilagio fashion - zkouška modelů pro modelky z HK je již ve čtvrtek 6.11. odpoledne od 13 hod. nejdéle však do 18 hodiny.

4 season fashion zůstávají zkoušky v původním zadání na pátek taktéž v odpoledních hodinách také nejdéle do 18 hodin

Silk studio - zůstává taktéž na pátek v odpoledních  hodinách nejdéle však do 19 hodin

 A pozor!!! Platí pouze  pro modelky co dojíždějí zkoušky modelů na těchto  obchodech jsou i v tu sobotu od 8,30 hod. do 10 hod. Poté je nutné dorazit na nácvik do media.

Změna je taktéž u zkoušek pro modely ve Villagio fashion pánské modely jsou zrušené a tudíž vám zůstávají jen modely na 4 season fashion. ( Švehlova 472 ) a samozřejmě v dalších firmách. 

 

 

 

 prádlo Werso a BB nazkoušíme v sobotu na nácviku

 

Pinky, Luko košile a Jana Drábková se budou zkoušet v den konání na hotelu.

 


Galerie:

 

33.ročník Setkání s módou:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
41.Setkání s módou

26.11.2018 Již 41 ročník naší tradiční akce Těšíme se na vaší návštěvu. Vstupenky na informačním centru jsou již k dispozici.   

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.