Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Restruktualizace agentury

datum vložení: 30.8.2014
 
V rámci restruktualizace ( změny ) agentury dojde od září k podstatným změnám vycházejících ze současných agenturních smluv. Bližší informace k tomuto budou na stránkách agentury ke konci srpna. Z důvodu trvalého osočování a podvádění agentury či znevažování její letité činnosti, některými bývalými dnes již (nemodelkami ) budou stanovena jednoznačná pravidla pro činnost v agentuře. Agenturní smlouva je tu již k dispozici ke stažení a to do 15.8. Poté bude odstraněna z důvodu interních informaci jenž obsahuje. Smlouvy již nebudou přepracovávány, smlouva aktuálně prošla poslední právní úpravou tudíž je akceptovatelná bez dalších připomínek. Stačí jen lépe číst a přemýšlet. Samozřejmě dotazy budou zodpovězeny pouze v osobním kontaktu.

Soubory ke stažení:

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
CASTING - Nové tváře agentury

4.3.2018   Opět po půl roce nově vyhlašujeme Casting na doplnění agenturní databáze o nové modelky a modely. výška od 160 cm - mimo dětských modelů do 185 cm věk  od 4 let do 35 let  postava - různé typy      https://www.facebook.com/modelagencyddhk/ 

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.