Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Pracovní agenturní porada

datum vložení: 7.3.2014
 
Dne 7.3. 2014 proběhne pracovní schůzka agentury. Schůzka začíná od 15 hod. v atriu hotelu Eliška. Prosíme aby se dostavil pokud možno téměř celý a aktuální ( dle databáze) kolektiv agentury. Nemusí pouze poslední ročník školy. Účelem této pracovní schůzky bude projednání další činnosti agentury, aktualizace smluv s agenturou, otázka odměn apod. Přivítáme další a nové návrhy na činnost. Účast je žádoucí i z důvodů aby nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním. Budeme jedině rádi když zde potvrdíte svojí účast. Schůzka potrvá tak 1,5 hodiny. Připravte si návrhy ke zlepšení činnosti, případně čím sami můžete přispět k činnosti.Očekáváme vaše samostatné návrhy. Je to i vaše agentura. Tyto pracovní porady se budou pravidelně opakovat. 
 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
41.Setkání s módou

26.11.2018 Již 41 ročník naší tradiční akce Těšíme se na vaší návštěvu. Vstupenky na informačním centru jsou již k dispozici.   

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.