Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Návštěva královny u primátora města Hradce Králové

datum vložení: 3.6.2013
 
Dne 3.6.2013 od 12:00 hod.,byla pozvána Lea Kvasničková jako představitelka královny Elišky Rejčky na oficiální návštěvu k primátoru města Hradce Králové panu ZFinkovi.Schůzky se zúčastnily i královniny dvorní dámy Denisa Malá a Jitka Vozandychová. Na této schůzce probíhající v naprosto uvolněné atmosféře padlo mnoho zajimavých slov včetně  nabídky dalšího uplatnění jako královny Elišky na akcích které pořádá město.. Pevně věříme že jako vítězka 7. ročníku dobové soutěže " Tvář královského věnného města Hradce Králové" bude i nadále velmi důstojnou reprezentantkou našeho města. 

Galerie:

 

Návštěva primátora města:

 
 
 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
CASTING - Nové tváře agentury

4.3.2018   Opět po půl roce nově vyhlašujeme Casting na doplnění agenturní databáze o nové modelky a modely. výška od 160 cm - mimo dětských modelů do 185 cm věk  od 4 let do 35 let  postava - různé typy      https://www.facebook.com/modelagencyddhk/ 

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.