Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

4. ročník - Svatební veletrh v Hradci Králové

datum vložení: 12.1.2013
 

Příprava 4. ročníku Svatebního veletrhu je v plném proudu. Součástí budou i módní přehlídky , tudíž je možné se hlásit a projevit zájem o účast. SV proběhne ve dnech 12 a 13.1. 2013 ve všech prostorách Adalbertina.

 POZOR !! Důležité upozornění

 Jelikož nám byly v Adalbertinu dány nepřijatelné finanční podmínky které nebylo možné akceptovat jsme nucení přípravu a realizaci Svatebního veletrhu přerušit. Mimochodem i nadále náš projekt  trvale poškozuje organizace jiného neoprávněně pořádaného též v HK. Proto opět agentura zvažuje o rozšíření trestního oznámení na tohoto organizátora ve věci neoprávněného užívání názvu i myšlenky našeho projektu. Po poradě s agenturním právníkem budou učiněny další kroky.


Galerie:

 

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
CASTING - Nové tváře agentury

4.3.2018   Opět po půl roce nově vyhlašujeme Casting na doplnění agenturní databáze o nové modelky a modely. výška od 160 cm - mimo dětských modelů do 185 cm věk  od 4 let do 35 let  postava - různé typy      https://www.facebook.com/modelagencyddhk/ 

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.