Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Módní přehlídka pro Olfin car Hradec Králové

datum vložení: 14.4.2012
 

Dne 13.4. 2012 proběhne 20 minutová módní přehlídka pro společnost OLFIN CAR s.r.o  Hradec Králové. Začátek je plánován na 17,45 hod přímo na salonu automobilové značky Peugeot ( konečná zastávky MHD č 14 - Jungmannova ) Požadavek 7 modelek - hlásit se je nutné telefonicky v agentuře do 5.4.2012. Nutné lodičky černé i bílé barvy, předváděna bude francouzská móda.

Kristýna Nováková, Zastoupilová Veronika, Röszlerová Jessika, Němcová Kateřina, Zemanová Kateřina, Cejpová Martina,Wernerová Karolína

 Další info: Dne 13.4. se sejdeme v 16 hodin na konečné zastávce autobusu číslo 14 - stanice Jungmannova. A teprve potom společně přejdeme do salonu. S sebou si vezměte komplet líčení a přípravky na učesání. Nalíčíte se až na salonu podle typu oblečení. A pro jistotu s sebou i prádlo jak černé,bílé i tělové a šátek přes obličej.

Ještě jedno doplnění vezměte si s sebou jedny rifle a leginy.


Galerie:

 

Přehlídka Olfin car HK:

 
 
 
 
 
 
 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
41.Setkání s módou

26.11.2018 Již 41 ročník naší tradiční akce Těšíme se na vaší návštěvu. Vstupenky na informačním centru jsou již k dispozici.   

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.