Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Fotografování propagačního materiálu - GIGATEXTIL

datum vložení: 31.8.2011
 

V průběhu 14 dnu bude realizováno fotografování do propagačního letáku společnosti Gigatextil Louny. Na toto fotografování budou třeba 4 modelky 2 modelové a 2 dětské modely. Zájemci se mohou hlásit již nyní. Výběr modelů provádí klient. Přihlášené modelky budou nejdříve nabídnuty a představeny klientovi.

P.S. UPOZORNĚNÍ !!! Ti co nemají doposud zpracované a nafocené portfolio nebo mají staré fotografie se hlásit ani nemusí.Bohužel je to váš problém že si vás nikdo nevybere ale jen podle jména si není z čeho vybírat. Již dávno jste mohli být nafoceni.Agentura má jeden z nejlépe vybavených atelierů. Sami se připravujete o práci.Pokud chcete zachránit situaci objednejte si termín fotografování či přefocení.Foto nesmí být  být starší víc než 2 roky.Ceník fotografování je k dispozici v agentuře. OBJEDNÁVKY zajišťuje termínově slečna Natálie Kailová - tel číslo: 736 158 533

 

 

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
Výstava - Žena 2020 Pardubice

23.9.2020 Zajištění módních přehlídek 

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.