Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Velké finále se blíž

datum vložení: 18.4.2011
 

FINÁLE SE BLÍŽÍ!!!

 

Přípravy finálového večera pátého ročníku soutěže o titul „Tvář královského věnného města Hradce Králové“ právě v těchto dnech vrcholí. Organizátoři dolaďují poslední úpravy a finalistky docvičují poslední krůčky choreografie.

Přesně 28. dubna 2011 od 19:00 hod. ,začne na velkém sále královéhradeckého Adalbertina VELKÉ FINÁLE pátého ročníku soutěže „Tvář královského věnného města Hradce Králové, která je věnována na podporu Nadace pro transplantace kostní dřeně.

Během večera kterým vás bude provázet Jakub Schmidt z Českého rozhlasu se vám představí 9 sympatických finalistek: 1.Adéla Fedorková,2.Klára Svatáková, 3.Sára Fliegerová, 4.Tereza Otavová, 5.Barbora Lišková,6.Radka Hvězdová 7.Denisa Barbaričová, 8.Kateřina Kašková(ze soutěže odstoupila ),9.Veronika Hátlová, 10.Kristýna Beková na které čekají tři finálové disciplíny: rozhovor se zaměřením na znalost  historie města HradceKrálové,volná disciplína, přehlídka dobových šatů s tancem,Kromě jmenovaných finalistek na vás čeká vystoupení hudební skupiny Řemdih z České Lípy, skupiny historického šermu Fortis z Hradce Králové a módní vstup svatebního salonu Mánes z Hradce Králové.

Rozhodně si nenechte ujít finálový večer a přijďte se podívat, která z  9 dívek získá titul novodobé „KRÁLOVNY“( Elišky Rejčky ) města Hradce Králové a také mnoho hodnotných cen od partnerů celé akce.  Vaší návštěvou zároveň podpoříte charitativní akci určenou na podporu Nadace pro transplantace kostní dřeně.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v Infocentru – Gočárova třída, nebo v kanceláři pořádající agentury – tel.: 606 305 941

Srdečně Vás zve profesionální modelingová agentura D&D Hradec Králové.                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Galerie:

 

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
41.Setkání s módou

26.11.2018 Již 41 ročník naší tradiční akce Těšíme se na vaší návštěvu. Vstupenky na informačním centru jsou již k dispozici.   

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.