Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Módní přehlídka na Mediálním plese

datum vložení: 26.2.2011
 

Dne 26.února zajišťuje naše agentura dva vstupy  po 5 - 6 min. módní přehlídky na Mediálním plese. Přihlásit se může 6 dívek.  Další informace v agentuře.

Zkouška oděvních modelů na přehlídku v rámci Mediálního plesu proběhne dne 21.2. přímo na obchodě v odpoledních hodinách.Obchod se jmenuje Evita a je vedle Obchodního centra Jitřenka ( naproti podchodu). Týká se všech přihlášených dívek. Případně info v agentuře. P.S. každá zkouší dvoje spol šaty.

 Módní přehlídka na mediálním plese proběhne od 22:15 hod. Přihlášená děvčata se sejdou před Aldisem  ve 21:00 hod aby byl čas na nalíčení a úpravu vlasů. Je třeba si nic nezapomenout hlavně patřičnou obuv k nazkoušeným šatům. a osobní doplňky ( naušnice, ozdoby na krk a další.)

 

 

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
41.Setkání s módou

26.11.2018 Již 41 ročník naší tradiční akce Těšíme se na vaší návštěvu. Vstupenky na informačním centru jsou již k dispozici.   

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.