Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Cvičení pro modelky i modely

datum vložení: 31.12.2014
 

CALLANETICS

Máte problémy se svou postavou? Chcete vypadat zdravě, štíhle a být v dobré kondici?

Přinášíme Vám nový program s formativním zaměřením zvaný Callanetics. Je to systematicky vypracovaná metodika založená na mnohonásobném opakování konkrétních posilovacích cviků s cílem zformovat Vaší postavu, dát jí optimální tvary a svěží a mladistvý vzhled.

CALLANETICS vypracovala Callan Pinckney - pedagožka ze Savannah z USA na základě svých mnoholetých zkušeností v oblasti klasického i moderního baletu,stepu, jógy a jiných pohybových žánrů.

S Callanetics nebudete trpět, nepoškodíte si páteř a dodržíte všechny zásady zdravého pohybu. Cvičí se na měkké podložce, a je -li to možné, před zrcadlem. Při některých cvicích si vezmete na pomoc židli nebo jinou oporu. Cvičí se bez zátěží a bez hudby. Tělo je uvolněné, pohyb volně plyne a Vy se soustředíte na jeden konkrétní sval, který v daném okamžiku namáháte a posilujete.

Callanetics mohou cvičit ženy i muži od 15 do 70 let.

Při cvičení se pevně řiďte instrukcemi k jednotlivým cvikům, ( viz obrázky )protože jen správně a přesně provedený cvik v potřebném dávkování přinese požadovaný efekt.

Callanetics však není samospasitelný program a je dobré ho kombinovat s dalšími sportovními aktivitami. Je to pouze jedna z intenzivních formativních forem cvičení, jejíž  velikou výhodou je vysoká účinnost a zdravotní nezávadnost.


Galerie:

 

CALLANETICS - obrazový doprovod:

 
 
 
 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
41.Setkání s módou

26.11.2018 Již 41 ročník naší tradiční akce Těšíme se na vaší návštěvu. Vstupenky na informačním centru jsou již k dispozici.   

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.