Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Upozornění.......!! na fotografování

datum vložení: 30.9.2014
 

 Tak přátelé a máme toho dost! Vaše neustálé vyhýbání se nafotografování portfolia a jeho zpracování vás osobně vůbec nezajímá. Tudíž s okamžitou platností vám sdělujeme, že tímto dnem jsou odstraněny z databáze všichni co mají staré či nemají fotografie žádné. Není prostě možné neustále se vás doprošovat a neustále přehazovat termíny jak se vám zamane.Nebo dělání mrtvých brouků ,již nespoléhejte na to že se necháme znovu ukecat na vaší účast na dalších akcích. Za 1 ,komplikujete život agentuře v přípravě dalších akcí a za druhé je to poškozování dobrého jména agentury. Pokud si to chcete napravit tak se okamžitě objednejte. Od září kdo nebude mít portfolio už s nim nehodláme počítat. Ozvěte se pouze telefonicky.

Upozorňění pro všechny člena agentury zvláště pro TY kteří doposud nemájí v databázi modelů fotografie ( portofolio ) Je nutné si naplánovat nafotografování profilových fotografií do agenturní databáze. stránek. Podotýkáme že je to vaše ostuda nemít v nabídce fotografie.Termíny je možné si plánovat nyní do konce června a celý červenec případně srpen. Toto upozornění platí i pro ty kteří mají fotografie v portfoliu starší než 2 roky, zde je nutné si zajistit přefotografování a aktualizaci svého portfolia.

Fotografuje se v agenturním atelieru na ulici Všehrdova 194 v HK a to od 8,00 hod do 21,30 hod.

 Aktuální ceník zpracování portfolia naleznete na FB - https://www.facebook.com/groups/206133446087490/

POZOR !!!!! je tedy velmni nutné objednat si termín včas a s předstihem.

 

 Upozorňujeme že je možné přidat i fotografie od jiného fotografa čí fotografky ale pouze od takových kteří se tím živí ( tj. profi )  a dodáte od nich písemné prohlášení že nebudou vznášet finanční požadavky na agenturu za zveřejnění v agenturní databázi a samozřejmě  pouze jako doplnění fotografí které vám zpracuje naše agentura. 

 Pokud nebudete mít zpracované fotografie ( portfolio)  v agenturní databázi  nemusíte se ani ucházet o práci. Dále vám agentura žádnou zprostředkovávat nebude.

P.S. Nehodláme vás neustále upozorňovat na vaši nedbalost. 

Rozhodně nehodláme poslouchat stížnosti od klientů na nedostatečnou prezentaci modelů a modelek na agenturních stránkách a tím přicházet o nabízenou práci. Platí to samozřejmě i ve vztahu k módním přehlídkám.

 

 

 Upozornění pro tyto členy agentury

 

Všichni si s okamžitou platnosti zajistí termín nafotografování portfolia do agenturní databáze. Pokud v si nedokážete domluvit termín ,již s vámi nebude dále počitáno v činnosti v agentuře. Někteří mají fotky ale jsou staré a je třeba aktualizovat vaši vizáž. Prosím, aby jste termíny konzultovali pouze telefonicky na sms nereaguji.To že někteří nemáte fotoportfolio více jak tři nebo dokonce i více let je především vaše ostuda, potažmo ostuda agentury. Tudíž je vhodné zamyslet se  proč jste do agentury vstupovaly. Hlášky na téma peníze,nedostatku zakázek či osobního času dále studijních povinností jsou již otřepanou frází. Kdo chce a má zájem udělá pro vlastní prezentaci vše potřebné.

 

 

 

 Co to znamená TFP?

TFP je zkratka anglického termínu time for prints (doslovně přeloženo "čas za fotky"), který označuje dohodu o způsobu vyrovnání mezi fotografem a modelem (popř. maskérem a dalšími spolupracovníky),kdy místo finanční odměny získají zúčastnění jako honorář výsledné fotky a dohodnutá práva k jejich užití (nejčastěji jen k vlastní presentaci). Jinými slovy model neplatí fotografovi za nafocení presentačních fotek (fototestu), resp. fotograf neplatí modelu za pózování. Dohoda TFP je užívaná zejména při budování nebo doplňování portfolia (booku) a může být z hlediska modelu, fotografa, maskéra i dalších výhodná a to v případě, kdy by cena za nafocení podobných fotografií byla větší než výše honoráře za focení. TFP ale nemusí být výhodné vždy - záleží na tom, jak moc si kdo cení svého času a práce v porovnání se způsobem a rozsahem užití fotek, a též na tom, s jak kvalitními spolupracovníky fotíte (tj. jak kvalitní výsledné fotografie budou). Dohoda TFP automaticky neznamená, že nebudete muset za fotky vůbec nic platit. Náklady na focení totiž nejsou jen čas a práce, ale též fotografický materiál a jeho zpracování, práce dalších spolupracovníků apod. Proto je třeba i při TFP dohodnout, jaké budou tyto náklady a kdo se na nich bude v jaké míře podílet, což je odvislé hlavně od toho, kdo a jak bude chtít fotky následně použít.

 

 Toto je forma fotografování na kterou nereaguji,dnes vám nikdo nic nedá zadarmo. Tím ale neříkám že nejsem ochoten přistoupit na nějaký kompromis.

 

 

 Vážení ! dnes je konec prázdnin a spousta Vás nedokázala přijít a aktualizovat svá portfolia na agenturních stránkách. Bohužel zítřejším dnem se již ti, kterých se to týká v databázi nenajdou. Stálo by za úvahu proč a za jakým účelem jste vlastně v minulosti do agentury vstupovali. Někteří nemáte portfolio ani po 4 letech. To je nejen ostuda vaše ale bohužel i ostuda naší agentury a tak to dále nebude. Pokud se ještě rozhodnete situaci zachránit ,laskavě navštivte naše stránky a telefonicky či e-mailem se ozvěte. Jsem

ochoten termín prodloužit do konce září. Nyní je to pouze a pouze na vás. Nikoho zde již vypisovat nebudu, každý ví koho se to týká.

Galerie:

 

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
41.Setkání s módou

26.11.2018 Již 41 ročník naší tradiční akce Těšíme se na vaší návštěvu. Vstupenky na informačním centru jsou již k dispozici.   

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.