Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Databáze modelek a modelů

 

Zde je pro Vás připravena databáze modelek a modelů, kteří spolupracují s naší Agenturou D&D 91 Hradec Králové. Všechny naše modelky a modely, děti jsou tříděni podle svého příjmení a jména. U každé naší spolupracovnice (spolupracovníka) jsou kromě fotografií uvedeny i základní údaje.

Prosíme modely/modelky, kteří potřebují aktualizovat/doplnit své údaje, aby psali na e-mail agentury ddagencyhk@centrum.cz, údaje budou okamžitě zkorigovány.

Agentura prosí všechny manekýny/ky, kteří mají fotografie v databázi starší 1 roku, aby oznámili v agentuře termín na nové přefocení.

 
 
 

K datu poslední aktualizace 23.8.2016 zařazeno 22 modelek a modelů.

Na všechny fotografie uvedené v databázi modelů a modelek se vztahují veškerá autorská práva a jejich další použití je nutné konzultovat s agenturou. Další použití je možné pouze za úhradu dle ceníku.

Veškeré foto & make-up © Otto Tomek

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
Měsíčník OC Atrium

31.12.2017 Agentura obnovila po 7 letech vydávaní Informačního bulletinu pro Obchodní centrum ATRIUM  Publikovat své názory na toto téma a zapojit se do jeho tvorby můžou všichni, kteří o to projeví zájem,  ti kteří tomu budou chtít věnovat svůj čas,zvládají spisovnou češtinu a sloh a nebude jejich jediným motivem k práci finanční odměna. Vše je na provizní zprostředkovatelskou smlouvu.Hledáme zájemce na pozici  externího redaktora /ky,grafika/čky  inzertního poradce    Hledáme nové redaktory Jestliže Vás baví psát články a máte širokou slovní zásobu, budeme rádi, když nás kontaktujete na adresu agentury Možná hledáme právě Vás!  

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.