Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Den otevřených dveří Firmy Excelfoto

datum vložení: 13.11.2014
 

Na 13.11.2014 od 11 hodin dopoledne do 17 hodin odpoledne hledáme modelku se zkušenostmi s fotografováním aktů. Akce je dnem otevřených dveří společnosti Excelfoto v HK. V případě zájmu je nutné kontaktovat spolupořádající agenturu D&D HK na e-mail: info@modelagencyddhk.cz se zasláním jedné ukázky vaší práce. Bližší informace do zpráv zde nebo na uvedený e-mail.

K této akci budou potřeba ještě 3 hostesky v případě zájmu info do zpráv.

 Hostesky:  K. Applová, E. Křečková, L. Václavková, N. Tomková


Galerie:

 

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
Měsíčník OC Atrium

31.12.2017 Agentura obnovila po 7 letech vydávaní Informačního bulletinu pro Obchodní centrum ATRIUM  Publikovat své názory na toto téma a zapojit se do jeho tvorby můžou všichni, kteří o to projeví zájem,  ti kteří tomu budou chtít věnovat svůj čas,zvládají spisovnou češtinu a sloh a nebude jejich jediným motivem k práci finanční odměna. Vše je na provizní zprostředkovatelskou smlouvu.Hledáme zájemce na pozici  externího redaktora /ky,grafika/čky  inzertního poradce    Hledáme nové redaktory Jestliže Vás baví psát články a máte širokou slovní zásobu, budeme rádi, když nás kontaktujete na adresu agentury Možná hledáme právě Vás!  

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.