Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Restruktualizace agentury

datum vložení: 30.8.2014
 
V rámci restruktualizace ( změny ) agentury dojde od září k podstatným změnám vycházejících ze současných agenturních smluv. Bližší informace k tomuto budou na stránkách agentury ke konci srpna. Z důvodu trvalého osočování a podvádění agentury či znevažování její letité činnosti, některými bývalými dnes již (nemodelkami ) budou stanovena jednoznačná pravidla pro činnost v agentuře. Agenturní smlouva je tu již k dispozici ke stažení a to do 15.8. Poté bude odstraněna z důvodu interních informaci jenž obsahuje. Smlouvy již nebudou přepracovávány, smlouva aktuálně prošla poslední právní úpravou tudíž je akceptovatelná bez dalších připomínek. Stačí jen lépe číst a přemýšlet. Samozřejmě dotazy budou zodpovězeny pouze v osobním kontaktu.

Soubory ke stažení:

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
Měsíčník OC Atrium

31.12.2017 Agentura obnovila po 7 letech vydávaní Informačního bulletinu pro Obchodní centrum ATRIUM  Publikovat své názory na toto téma a zapojit se do jeho tvorby můžou všichni, kteří o to projeví zájem,  ti kteří tomu budou chtít věnovat svůj čas,zvládají spisovnou češtinu a sloh a nebude jejich jediným motivem k práci finanční odměna. Vše je na provizní zprostředkovatelskou smlouvu.Hledáme zájemce na pozici  externího redaktora /ky,grafika/čky  inzertního poradce    Hledáme nové redaktory Jestliže Vás baví psát články a máte širokou slovní zásobu, budeme rádi, když nás kontaktujete na adresu agentury Možná hledáme právě Vás!  

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.