Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

32.ročník - Setkání s módou

datum vložení: 30.5.2014
 
Tradiční a pravidelné setkání s módou a módními doplňky. Tentokráte v atriu hotelu U královny Elišky.

 

 

 Info k 32 ročníku S.M. vybrané ,modelky - Blanina ChocenskáLeny Klozova,Bára PakostováKarla ŚulcováMartina RejchrtViktorie KosovaKlauda Daudí CestrováNikča HvězdováHana KovarovaNatálie ValentováDenča GranátováTerka MarečkováMatěj Stolín

Viktor Propper, Denis Čižkovský, Ondřej Beznoska,

Dále zkoušky obleční tzn prádlo i klasika proběhne v HK v pátek 23.5. od 14 hod. Prádlo a plavky na obchodě Intisimo vedle skleněné věže směrem k pracovnímu úřadu , a konfekce také na obchodě přímo proti vchodu do Atria, zde ale až od 16 hod. Dříve není možno.

POZOR - Důležité - ty zkoušky oblečení se překládají na čtvrtek.

 

  •  INTIMIS - Wonkova 1254/5 50002 Hradec Králové - zde je prádlo
  • Bianko &Nero - Dukelská 1354 - konfekce

 

 Pozor - nové informace - zkouška ještě jedné firmy a to Silk studia proběhne přímo na obchodě stejně jako ostatní tzn zítra ,i v pátek či sobotu. od 14 hod . Prodejna firmy Silk studia je na hypermarketu - bývalá Hypernova. Na výloze bude plakátek přehlídky. Tam se zkouší každý jeden model. I modelové .

 

 

 Další informace k MP - nástup modelek a modelů do místa konání je od 15 hodin. S sebou si vezměte komplet vlastní líčení, česání je zajištěno. Bohužel slečny s líčením v pátek odpadly. Tudíž to tentokráte budete muset zvládnou. Ale myslím že vám to nevadí dle stížností které na líčení byly na podzim. Jen je nutné aby jste si přípravky které máte vzali s sebou. Líčení si ale budu kontrolovat a případně se bude upravovat. Ještě jedna věc lakování na nehtech bude buď transparentní nebo francouzská manikura.


Galerie:

 

32. ročník Setkání s módou :

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
Měsíčník OC Atrium

31.12.2017 Agentura obnovila po 7 letech vydávaní Informačního bulletinu pro Obchodní centrum ATRIUM  Publikovat své názory na toto téma a zapojit se do jeho tvorby můžou všichni, kteří o to projeví zájem,  ti kteří tomu budou chtít věnovat svůj čas,zvládají spisovnou češtinu a sloh a nebude jejich jediným motivem k práci finanční odměna. Vše je na provizní zprostředkovatelskou smlouvu.Hledáme zájemce na pozici  externího redaktora /ky,grafika/čky  inzertního poradce    Hledáme nové redaktory Jestliže Vás baví psát články a máte širokou slovní zásobu, budeme rádi, když nás kontaktujete na adresu agentury Možná hledáme právě Vás!  

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.