Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

AUTO - MOTO Salon Pardubice

datum vložení: 17.5.2014
 

17.5. - 18.5. 2014 zajišťuje agentura 8 módních přehlídek na autosaloně v Pardubicích. Hlásit se můžete již nyní. požadavek 5 modelek a dva modelové. Předvádění : moto či auto oblečení + spodní prádlo či plavky ( spíše plavky)

 modelky vybírá agentura - jména zde budou uvedena.

 

 Info k MOTO SHOW v Pardubicích.  Oblečení se bude zkoušet v sobotu na místě v ČEZ areně. S sebou :  lodičky, botasky ,vlastní riflové kalhoty, a samozřejmě povinnou výbavu modelky. Jinak v sobotu je nutné být na areně již v 8 hodin aby jste se stihly nalíčit a učesat a samozřejmě vybrat oblečení. Vezměte si též i pomůcky na úpravu vlasů a líčení. možná bude dobré si vzít i něco k jídlu a pití. Přehlídky nemají pevně stanovený harmonogram, tudíž budete muset být trvale na místě. Konec je v 18 hodin. K dispozici je ještě 12 volných lístků pro vaše známé tak napište kolik jic budete chtít. Každá je pro dva.


Galerie:

 

MOTO SHOW - Pardubice 2014:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
Měsíčník OC Atrium

31.12.2017 Agentura obnovila po 7 letech vydávaní Informačního bulletinu pro Obchodní centrum ATRIUM  Publikovat své názory na toto téma a zapojit se do jeho tvorby můžou všichni, kteří o to projeví zájem,  ti kteří tomu budou chtít věnovat svůj čas,zvládají spisovnou češtinu a sloh a nebude jejich jediným motivem k práci finanční odměna. Vše je na provizní zprostředkovatelskou smlouvu.Hledáme zájemce na pozici  externího redaktora /ky,grafika/čky  inzertního poradce    Hledáme nové redaktory Jestliže Vás baví psát články a máte širokou slovní zásobu, budeme rádi, když nás kontaktujete na adresu agentury Možná hledáme právě Vás!  

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.