Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Zdravé nohy - přednáška pro všechny členy agentury

datum vložení: 14.4.2013
 
Nejen pro finalistky  a členy agentrury připravujeme ve spolupráci s panem MUDr. Otto Horákem připravila na neděli 14.4. od 14 hod. skvělou přednášku o unikátním systému na zjištění stavu chodidel,způsobu chůze,stavu držení těla s možným doporučením následné nápravy. Tato přednáška proběhne v sídle agentury. Podotýkám pan Doktor není z HK tudíž je žádoucí nejen plná účast finalistek ale i pokud možno největšího množství agenturních modelek. Tuto účast je nutné potvrzovat,jak e-mailem tak i zde na FB. Účasti na této rozhodně nebudete litovat a myslím že většina z vás bude informacemi překvapena.

www.zdravenohy.cz                                                                                     


Galerie:

 

Zdravé nohy - přednáška :

 
 
 
 
 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
Měsíčník OC Atrium

31.12.2017 Agentura obnovila po 7 letech vydávaní Informačního bulletinu pro Obchodní centrum ATRIUM  Publikovat své názory na toto téma a zapojit se do jeho tvorby můžou všichni, kteří o to projeví zájem,  ti kteří tomu budou chtít věnovat svůj čas,zvládají spisovnou češtinu a sloh a nebude jejich jediným motivem k práci finanční odměna. Vše je na provizní zprostředkovatelskou smlouvu.Hledáme zájemce na pozici  externího redaktora /ky,grafika/čky  inzertního poradce    Hledáme nové redaktory Jestliže Vás baví psát články a máte širokou slovní zásobu, budeme rádi, když nás kontaktujete na adresu agentury Možná hledáme právě Vás!  

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.