Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Královská návštěva v domově pro seniory a v Danetě

datum vložení: 20.12.2012
 
Dne 20.12.2012 se uskutečnila "královská" návštěva Sáry Fliegerové  vítězky soutěže - "Tvář královského věnného města Hradce Králové" roku 2011 v Domově důchodců .a Danetě( letošní vítězka Tereza Větvičková byla v termínu mimo Českou republiku). Sára v podobě královny Elišky Rejčky,  předala osobně a opět v úžasné i velice přátelské atmosféře  všem přítomným seniorům i v Danetě dětem,  vánoční přání s čokoládovým dukátkem  a popřála všem krásné prožití vánočních svátků a štˇastný nový rok

Galerie:

Napsali o nás

 

královská návštěva:

 
 
 
 
DANETA
 
 
 
 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
Měsíčník OC Atrium

31.12.2017 Agentura obnovila po 7 letech vydávaní Informačního bulletinu pro Obchodní centrum ATRIUM  Publikovat své názory na toto téma a zapojit se do jeho tvorby můžou všichni, kteří o to projeví zájem,  ti kteří tomu budou chtít věnovat svůj čas,zvládají spisovnou češtinu a sloh a nebude jejich jediným motivem k práci finanční odměna. Vše je na provizní zprostředkovatelskou smlouvu.Hledáme zájemce na pozici  externího redaktora /ky,grafika/čky  inzertního poradce    Hledáme nové redaktory Jestliže Vás baví psát články a máte širokou slovní zásobu, budeme rádi, když nás kontaktujete na adresu agentury Možná hledáme právě Vás!  

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.