Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

4. ročník - Svatební veletrh v Hradci Králové

datum vložení: 12.1.2013
 

Příprava 4. ročníku Svatebního veletrhu je v plném proudu. Součástí budou i módní přehlídky , tudíž je možné se hlásit a projevit zájem o účast. SV proběhne ve dnech 12 a 13.1. 2013 ve všech prostorách Adalbertina.

 POZOR !! Důležité upozornění

 Jelikož nám byly v Adalbertinu dány nepřijatelné finanční podmínky které nebylo možné akceptovat jsme nucení přípravu a realizaci Svatebního veletrhu přerušit. Mimochodem i nadále náš projekt  trvale poškozuje organizace jiného neoprávněně pořádaného též v HK. Proto opět agentura zvažuje o rozšíření trestního oznámení na tohoto organizátora ve věci neoprávněného užívání názvu i myšlenky našeho projektu. Po poradě s agenturním právníkem budou učiněny další kroky.


Galerie:

 

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
Měsíčník OC Atrium

31.12.2017 Agentura obnovila po 7 letech vydávaní Informačního bulletinu pro Obchodní centrum ATRIUM  Publikovat své názory na toto téma a zapojit se do jeho tvorby můžou všichni, kteří o to projeví zájem,  ti kteří tomu budou chtít věnovat svůj čas,zvládají spisovnou češtinu a sloh a nebude jejich jediným motivem k práci finanční odměna. Vše je na provizní zprostředkovatelskou smlouvu.Hledáme zájemce na pozici  externího redaktora /ky,grafika/čky  inzertního poradce    Hledáme nové redaktory Jestliže Vás baví psát články a máte širokou slovní zásobu, budeme rádi, když nás kontaktujete na adresu agentury Možná hledáme právě Vás!  

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.