Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Módní přehlídka - Tisová

datum vložení: 24.11.2012
 

den 24.11. 2012 realizujeme módní přehlídku pro našeho klienta společnost Argot z Ústí nad Orlicí. přehlídka proběhne v 16 hodin v Kulturním domě v Tisové za Vysokým Mýtem.. Odjezd z HK pravděpodobně ( bude upřesněno ) ve 13,30 hod od Media.

Modelky a modelové které se přihlásily: Fliegrová, Hátlová, Choceňská, Zastoupilová , Röszlerová,Němcová. ( Koblásová,Borůfková ) , Pikush, Schod.

POZOR!!! Odjezd od Media je již  ve 12,30 hod, dále všichni  s sebou čistě vyšůrovanou sportovní obuv a vlastní rifle +  lodičky ( černé a bílé + kozačky) - kluci polobotky.doplnění oděvu vem te si riflové šortky a kluci kraťasy

líčení a prostředky k úpravě vlasů s sebou. 


Galerie:

 

přehlídka Tisová 24.11.2012:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
Měsíčník OC Atrium

31.12.2017 Agentura obnovila po 7 letech vydávaní Informačního bulletinu pro Obchodní centrum ATRIUM  Publikovat své názory na toto téma a zapojit se do jeho tvorby můžou všichni, kteří o to projeví zájem,  ti kteří tomu budou chtít věnovat svůj čas,zvládají spisovnou češtinu a sloh a nebude jejich jediným motivem k práci finanční odměna. Vše je na provizní zprostředkovatelskou smlouvu.Hledáme zájemce na pozici  externího redaktora /ky,grafika/čky  inzertního poradce    Hledáme nové redaktory Jestliže Vás baví psát články a máte širokou slovní zásobu, budeme rádi, když nás kontaktujete na adresu agentury Možná hledáme právě Vás!  

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.