Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Návštěva nově zvolené královny u pana primátora Hradce Králové

datum vložení: 17.5.2012
 
Dne 16.5.2012 od 14:00 hod.,byla pozvána Tereza Větvičková jako představitelka královny Elišky Rejčky na oficiální návštěvu k primátoru města Hradce Králové panu ZFinkovi.Schůzky se zůčastnily i královniny dvorní dámy Barbora Šourková, Markéta Zubrová a Adéla Víchová. Na této schůzce probíhající v naprosto uvolněné atmosféře padlo mnoho zajimavých slov včetně  nabídky dalšího uplatnění Terezy jako královny Elišky na akcích které pořádá město.. Pevně věříme že jako vítězka 6. ročníku dobové soutěže " Tvář královského věnného města Hradce Králové" bude i nadále velmi důstojnou reprezentantkou našeho měst

Galerie:

 

Návštěva u primátora města HK:

 
 
 
 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
Měsíčník OC Atrium

31.12.2017 Agentura obnovila po 7 letech vydávaní Informačního bulletinu pro Obchodní centrum ATRIUM  Publikovat své názory na toto téma a zapojit se do jeho tvorby můžou všichni, kteří o to projeví zájem,  ti kteří tomu budou chtít věnovat svůj čas,zvládají spisovnou češtinu a sloh a nebude jejich jediným motivem k práci finanční odměna. Vše je na provizní zprostředkovatelskou smlouvu.Hledáme zájemce na pozici  externího redaktora /ky,grafika/čky  inzertního poradce    Hledáme nové redaktory Jestliže Vás baví psát články a máte širokou slovní zásobu, budeme rádi, když nás kontaktujete na adresu agentury Možná hledáme právě Vás!  

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.