Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Hostesky pro St. Oliver - Futurum

datum vložení: 17.5.2012
 
Na dny 17- 20. 5. 2012 zajišťujeme 2 hostesky pro firmu ST. Oliver ve Futuru. Jedna bude pracovat od 9hod do 21 hod ( nástup na obchod je v 8,30 hod) a druhá od 13hod do 19 hod ( nástup na obchod je 12,30 hod.)-Požadavky- práce spočívá v rozdávání slev zákazníkům, hostesky jsou celou dobu (mimo přestávek) na nohou. Na místě dostanete rifle a tričko - černé lodičky si vezmete s sebou - povinné. Nalíčené i učesané budete již z domu , nic extra výrazného ale decentně.
přihlásit je možné se ihned a pouze telefonicky - non stop

Galerie:

 
 

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
Měsíčník OC Atrium

31.12.2017 Agentura obnovila po 7 letech vydávaní Informačního bulletinu pro Obchodní centrum ATRIUM  Publikovat své názory na toto téma a zapojit se do jeho tvorby můžou všichni, kteří o to projeví zájem,  ti kteří tomu budou chtít věnovat svůj čas,zvládají spisovnou češtinu a sloh a nebude jejich jediným motivem k práci finanční odměna. Vše je na provizní zprostředkovatelskou smlouvu.Hledáme zájemce na pozici  externího redaktora /ky,grafika/čky  inzertního poradce    Hledáme nové redaktory Jestliže Vás baví psát články a máte širokou slovní zásobu, budeme rádi, když nás kontaktujete na adresu agentury Možná hledáme právě Vás!  

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.