Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Silvestrovská módní přehlídka

datum vložení: 30.12.2011
 

Na Silvestra proběhne malá Silvestrovská módní přehlídka ve Springfield klubu. Zatím je na tuto akci předběžná objednávka, která ale bude potvrzena dle prodaných rezervací. Je předpoklad že potvrzena bude nejpozději v pátek 30.12. večer. proto které dívky mají zájem se zúčastnit je nutné potvrdit zájem okamžitě a být neustále v kontaktu. Určeno pro modelky z HK kvuli dopravě. Přehlídka by začínala zhruba ve 22 hod. do 22,30 hod. ,tak aby jste se dostaly ještě na půlnoc domů.Určeno pro 4 modelky


 Pozor,pozor!!!! tato přehlídka se ruší z důvodu nedostatku prodaných rezervací na Silvestrovskou oslavu.

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
Měsíčník OC Atrium

31.12.2017 Agentura obnovila po 7 letech vydávaní Informačního bulletinu pro Obchodní centrum ATRIUM  Publikovat své názory na toto téma a zapojit se do jeho tvorby můžou všichni, kteří o to projeví zájem,  ti kteří tomu budou chtít věnovat svůj čas,zvládají spisovnou češtinu a sloh a nebude jejich jediným motivem k práci finanční odměna. Vše je na provizní zprostředkovatelskou smlouvu.Hledáme zájemce na pozici  externího redaktora /ky,grafika/čky  inzertního poradce    Hledáme nové redaktory Jestliže Vás baví psát články a máte širokou slovní zásobu, budeme rádi, když nás kontaktujete na adresu agentury Možná hledáme právě Vás!  

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.