Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

KONKURZ NA OBSAZENÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

datum vložení: 17.9.2011
 

Dne 15.9.2011 a 16.9.2011 proběhne v sídle agentury výběrové řízení na obsazení módní přehlídky (27. "Setkání s módou"), které opět proběhne ve velkém sále Adalbertina. Konkurz je otevřen všem kmenovým manekýnkám i manekýnům, ale i modelkám od jiných agentur. Zahájení je dne 15.5.2011 v 16,30hod. a ukončení v 18,00 hod. , dne 16.9.2011 zahájení ve 16,30 hod. a ukončení v 18,00 hod.

S sebou osobní reference (foto, zkušenosti), zvláště modelky od jiných agentur, a patřičnou obuv.

 

P.S. Termín MP bude zveřejněn v co nejzazším termínu nebo přímo při konkurzu, a to z důvodu ochrany proti neserioznímu jednání jisté nejmenované královehradecké rádoby modelingové neprofesionální agentury. (viz. zkušenost z předcházejících  období ) Děkujeme za pochopení.

 


Galerie:

 

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
Měsíčník OC Atrium

31.12.2017 Agentura obnovila po 7 letech vydávaní Informačního bulletinu pro Obchodní centrum ATRIUM  Publikovat své názory na toto téma a zapojit se do jeho tvorby můžou všichni, kteří o to projeví zájem,  ti kteří tomu budou chtít věnovat svůj čas,zvládají spisovnou češtinu a sloh a nebude jejich jediným motivem k práci finanční odměna. Vše je na provizní zprostředkovatelskou smlouvu.Hledáme zájemce na pozici  externího redaktora /ky,grafika/čky  inzertního poradce    Hledáme nové redaktory Jestliže Vás baví psát články a máte širokou slovní zásobu, budeme rádi, když nás kontaktujete na adresu agentury Možná hledáme právě Vás!  

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.