Modelingová agentura - Hradec Králové

Módní přehlídky|hostesing|profesionální fotografie|ateliér

Akce agentury

 

Módní přehlídka - společenské šaty ( Ostrava)

datum vložení: 11.10.2011
 

Dne 11.10. a 13.10. 2011 bude realizována  2 x módní přehlídka společenských šatů od módního návrháře LV. Tato přehlídke proběhne  v Ostravě. Je nutné si zajistit čas na období od 11 do 14.10.2011.   Odjez bude z HK  dne 11.10.autobusem a čas bude ještě upřesněn . S sebou vše z povinné výbavy modelky včetně prostředků na líčení i úpravy vlasů. Hlásit se mohou jen děvčata mající nad 170 cm. určený počet modelek je 6  Vybírá klient dle portfolia. Kdo ho nemá nemusíte se ani hlásit. Váš problém.

 Aneta Bartošová, Tereza Navrátilová, , Lucie Tomášková, Klára Svatáková, Lucie Špráchalová.,Petra Smolová, Aneta Francová...

 POZOR!!!!! Všechny dívka musí v neděli  od 10,30 hod. povinně na nácvik chůze a přípravu na přehlídku.( MEDIUM ) Návrhář LV se na Vás příjde podívat. S sebou lodičky které si budete brát na přehlídku a krátkou sukni. Nezapomeňte že ty lodičky musí mít opravdu až těch 10 cm.

 
Zpět

Anketa

 
Tvář města Hradce Králové
 
Přihláška pro modelky a modely POPTÁVKA Zobrazit agenturní projekty Škola modelek Dokumenty ke stažení

Aktuality

 
Měsíčník OC Atrium

31.12.2017 Agentura obnovila po 7 letech vydávaní Informačního bulletinu pro Obchodní centrum ATRIUM  Publikovat své názory na toto téma a zapojit se do jeho tvorby můžou všichni, kteří o to projeví zájem,  ti kteří tomu budou chtít věnovat svůj čas,zvládají spisovnou češtinu a sloh a nebude jejich jediným motivem k práci finanční odměna. Vše je na provizní zprostředkovatelskou smlouvu.Hledáme zájemce na pozici  externího redaktora /ky,grafika/čky  inzertního poradce    Hledáme nové redaktory Jestliže Vás baví psát články a máte širokou slovní zásobu, budeme rádi, když nás kontaktujete na adresu agentury Možná hledáme právě Vás!  

 
Hledáme produkční zastoupení

31.12.2017 Agentura hledá seriozní produkční zastoupení v jednotlivých regionech ČR. V souvislosti s touto nabídkou nabízí další spolupráci s podobně zaměřenou a dlouhodobě zavedenou modelovou agenturou. Bližší info na tel.čísle 606/305941- majitel agentury, případně na dalších kontaktech.

 
Archiv aktualit
 
 

© 2010 Modelingová agentura D&D 91 Hradec Králové

Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.